Oddział przedszkolny

Przedszkole w Nowakowie składa się z dwóch grup:

- grupa dzieci od 2,5 do 4 lat

- grupa dzieci od 5 do 6 lat zobacz krótką prezentację naszej grupy

Szkoła, w której się znajduje jest perfekcyjnie dostosowana do potrzeb młodszych dzieci: kameralne sale, toalety, plac zabaw, Kompleks Boisk Orlik oraz miasteczko drogowe - są miejscami uatrakcyjniającymi czas spędzony w Przedszkolu. Sale przedszkolne są dostosowane do spędzania czasu w urozmaicony sposób i wyposażone w nowoczesny sprzęt (np. tablica multimedialna, projektor, Magiczny Dywan). Dzieci mają przez cały rok stały kontakt z językiem obcym –j.angielskim.

Uczniowie mają dostosowany szereg zajęć dodatkowych : Judo, Zumba, robotyka, zajęcia manualne przeplatane z zajęciami ruchowymi - pozwalające na prawidłowy i harmonijny rozwój zgodnie z ich potrzebami.

Nasza szkolna zerówka znacznie ułatwi proces rekrutacji do klasy pierwszej, a dziecko będzie już znało swoje otoczenie przekraczając próg szkolnej ławki.

Wychowawcy oddziału przedszkolnego:

- grupa dzieci młodszych:

mgr Joanna Pawłowska

woźna oddziałowa:

Adelajda Bieszczad

- grupa dzieci starszych:

mgr Aleksandra Olewnik