BRD

Dnia 27 kwietnia 2022r. w naszej szkole mieliśmy zaszczyt organizować powiatowy turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego. Do naszej szkoły przyjechało 10 drużyn i wraz z naszymi uczniami rywalizowali oni w konkursie, który składał się z dwóch części:

Część teoretyczna - zawodnicy rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego

Część praktyczna - zawodnicy musieli pokazać swoje umiejętności związane z jazdą na rowerze oraz z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej

Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych:

Uczniowie do lat 12

Uczniowie powyżej lat 12

W wyniku rywalizacji, na każdym poziomie wiekowym zostały wyłonione zwycięskie drużyny:

W kategorii zawodników do 12 roku życia wyniki kształtowały sie nastepująco:

1 miejsce zajęła drużyna ze szkoły Podstawowej w Godkowie

2 miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Pasłęku

3 miejsce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie

W kategorii zawodników powyżej 12 roku życia wyniki były nastepujące:

1 miejsce zajęła drużyna ze szkoły Podstawowej w Godkowie

2 miejsce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie

3. miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pogrodziu

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy bogatej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jednocześnie informujemy, że turniej BRD na szczeblu powiatowym był eliminacją do tego samego turnieju na szczeblu wojewódzkim. Powiat elbląski będzie reprezentowany przez zawodników ze Szkoły Podstawowej w Godkowie - GRATULUJEMY!

Pragniemy również pogratulować uczniom naszej szkoły, którzy reprezentowali naszą placówkę na turnieju:

1. Elwirze Kanigowskiej

2. Tadeuszowi Moskal

3. Zuzannie Sułkowskiej

4. Szymonowi Skowroda

5. Alicji Wanatowskiej

6. Olwiii Sternickiej

7. Jakowi Zalewskiemu

Poniżej można obejrzeć krótką relację zdjęciową z turnieju