Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Uczniów oraz Rodziców do udziału w festynie z okazji tegorocznego Dnia Dziecka. W tym roku festyn odbywa się pod hasłem: "Zachowaj Trzeźwy Umysł - Nie czas na nudę". Uroczystość odbędzie się dnia 1 czerwca na terenie naszej szkoły. Cała impreza rozpoczyna się o godzinie 9:00. W programie uroczystości przewidziane są atrakcje zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Proponujemy Państwu wzięcie udziału w rodzinnych konkurencjach:

1. Przetoczenie dużej piłki gimnastycznej slalomem pomiędzy pachołkami z obiegnięciem słupka i powrót po prostej na linię startu x 3.

2. Bieg z piłeczką ping-pogową na łyżce, obiegnięcie słupka i powrót na linię startu, ( wybiega następny zawodnik).

3. Bieg z szarfą na kostkach z obiegnięciem słupka i powrotem na linię startu, zmiana zawodnika.

Pragniemy również zapewnić, że na zwycięzców czekają bardzo przydatne i atrakcyjne nagrody, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału.

Miejmy nadzieję, że pogoda i Państwa obecność wraz ze Swoimi dziećmi dopisze tego dnia i będziemy mogli się świetnie bawić.