Dnia 24 czerwca 2022r. uczestniczyliśmy w naszej szkole w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022. Na ustach uczniów, jak też i nauczycieli nie brakło uśmiechów, które spowodowane były między innymi faktem rozpoczynających się wakacji. Dla niektórych uczniów dodatkowym powodem do usmiechu były bardzo wysokie osiągnięcia, za które otrzymali atrakcyjne nagrody.

W naszej szkole gościliśmy znamienitych gości:

- Panią Elżbietę Niżnik - Sekretarz Urzędu Gminy Elbląg, która w imineiu Wójta Gminy Elbląg wręczyła listy gratulacyjne uczniom uhonorowanym stypendiami Wójta Gminy Elbląg za bardzo dobre wyniki w nauce oraz ich rodzicom

- Delegację Strażaków Państwowej Straży Pożarnej, na czele z Komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu - Panem Łukaszem Kochan

Wszystkim ucnziom Serdecznie życzymy udanych, szczęśliwych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!