Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła została nominowana przez rodziców naszych Uczniów do nagrody dla placówki edukacyjnej przyjaznej uczniom i rodzicom.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i zachęacamy wszystkich do głosowania na naszą kandydaturę.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gazetaolsztynska.pl/nauczyciel

Ponadto pragniemy poinformować, że dwoje naszych nauczycieli zostało również zgłoszonych w ramach plebiscytu - w kategorii najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli. Są to:

Pani Aleksandra Olewnik

Pani Grażyna Blank

Pragniemy serdecznie pogratulować nauczycielom i zwracamy się z prośbą o oddawanie swoich głosów w plebiscycie.