W środę 6 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Nowakowie odbyła się piętnasta edycja Turnieju Mikołajkowego. Jak wiadomo, są one ważnym wydarzeniem dla każdego dziecka. W naszej szkole uczniowie klas 0-3 spędzili ten dzień na sportowo. Liczne konkurencje i zabawy przygotowane specjalnie na Mikołajkowy Turniej Sportowy sprawiły dzieciom wiele radości. Nie zabrakło oczywiście odwiedzin Świętego Mikołaja, który bawił się z dziećmi znakomicie i podarował każdemu słodki upominek. Podczas konkurencji sportowych rywalizowały 4 zespoły ze Szkół Podstawowych z:
Nowakowa, Węziny, Pilony oraz z Gronowa Górnego.

Każda z drużyn otrzymała podarunki za udział w zawodach. W tym też miejscu należy złożyć serdeczne podziękowania sponsorom (Gminie Elbląg, Komendzie Policji z Elbląga, Radzie Rodziców), dzięki którym dzieci mogły skosztować słodkości oraz cieszyć się z podarunków.

To były bardzo udane obchody szkolnych mikołajek w sportowym stylu!