W dniach 10.02 oraz 17.02 2024r w szkolnej hali sportowej w Nowakowie odbyła się  15 edycja rozgrywek w piłce siatkowej NOWAKOWO CUP 2024.

W Turnieju wzięło udział siedem drużyn. Rozgrywki odbywały się w soboty w hali sportowej w Nowakowie. Zespoły podzielono na dwie grupy z których awans do finału zapewniły sobie dwa pierwsze zespoły z każdej grupy.

Wyniki rozgrywek NOWAKOWO CUP 2024

1. Amatorzy
  2. MAZI-NIKI TEAM
  3. SNAJPER
  4. MERKURY
  5. OKNA TUFE
  6. MAJOR i PRZYJACIELE
  7. AUTO DAS

Wręczenie pucharów i nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników i zespołów nastąpiło po zakończeniu rozgrywek. Wręczenia pucharów za poszczególne miejsca w turnieju dokonał Wójt Gminy Elbląg - Pan Zygmunt Tucholski oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Państwowej Straży Poiżarnej w Nowakowie Grażyna Gałązka.

Sponsorem nagród i pucharów był Wójt Gminy Elbląg - Pan Zygmunt Tucholski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Turnieju NOWAKOWO CUP 2024 za wspaniałą  grę, zabawę i dużo emocji.