Szanowni Rodzice,

informujemy, że dnia 29.05.2024, od godziny 8:30 na hali sportowej odbędzie się Rodzinny Turniej Sportowy.

Planujemy przeprowadzić 3 konkurencje:

1. Przetoczenie dużej piłki gimnastycznej slalomem pomiędzy pachołkami z obiegnięciem słupka i powrót po prostej na linię startu x 3
  2. Bieg z piłeczką ping-pogową na łyżce, obiegnięcie słupka i powrót na linię startu, ( wybiega następny zawodnik).
  3. Bieg z szarfą na kostkach z obiegnięciem słupka i z powrotem na linię startu, zmiana zawodnika.

Szczegóły konkurencji zostaną podane na miejscu w dniu turnieju.

Zgłoszenia do turnieju proszę przekazywać wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym terminie do 17.05.2024r. do godz. 14.00 !!!

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko dziecka oraz klasę do której dziecko uczęszcza.

UWAGA!!!!

W konkurencjach rodzinnych może startować tylko rodzic i dziecko w następującej kombinacji:

- mama + tata + dziecko,

- mama + 2 dzieci,

- tata + 2 dzieci,

Są to konkurencje rodzinne, więc żadnych innych kombinacji nie przewidujemy. Matę i tatę może zastąpić jedynie babcia i dziadek.