Szanowni Rodzice,

informujemy, że od dnia 1 marca 2021r. rozpoczynamy zapisy do naszej szkoły - do oddziału przedszkolnego oraz do szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszzamy Was do skorzystania z bogatej oferty naszej szkoły.

Pragniemy również poinformować, że dnia 23 lutego 2021 r. o godzinie 16:00 zapraszamy Państwa do odwiedzenia i obejrzenia naszej szkoły.

W związku z faktem obecnie panującego stanu epidemicznego prosimy o stosowanie się do powszechnie panujących zasad i obostrzeń w przestrzeni publicznej (zakrywanie ust i nosa, dystans społeczny, dezynfekcja) oraz do zachowania zasady, że z jednym dzieckiem do szkoły może wejść jeden rodzic.

Wszelkie informacje odnośnie zapisów do szkoły udzielone zostaną Państwu podczas dni otwartych. Ponadto dostępne są one na naszej stronie w zakładce "Zapisy do szkoły".