Szanowni Rodzice,

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Państwowej Straży Pożarnej w Nowakowie informuje, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z  lutego 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 1 marca 2021r. na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego wprowadzone zostało czasowe ograniczenie funkcjonowania szkół podstawowych w zakresie klas I-III.

W praktyce oznacza to, że uczniowie tych klas, podobnie, jak uczniowie klas IV-VIII, kontynować będą naukę w ramach metod i technik kształcenia na odległość.

Zgodnie z rozporządzeniem, ograniczenie obowiązuje do dnia 14 marca 2021r.

Zajęcia w klasach I-III szkoły podstawowej odbywały się będą z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Uczniowie mają założone szkolne konta i na te konta przesyłane będą wszelkie informacje od nauczycieli, w tym również linki do lekcji, prowadzonych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szczegółowe informacje oraz treść aktu dostępne są na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.